تعویض دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس

تعویض دوربین سلفی آیفون 6 اس پلاس

آموزش تعویض دوربین سلفی یا جلوی گوشی آیفون ۶ اس پلاس

آیفون کمک در این بخش از سلسله قسمت های تعمیرات گوشی آیفون به بررسی نکاتی در خصوص تعویض دوربین سلفی گوشی آیفون ۶ اس پلاس می پردازد. اگر دوربین سلفی یا جلوی گوشی آیفون ۶ اس پلاس دچار مشکل شده، احتمالا ملزم به تعویض آن خواهید شد. خوشبختانه تعویض دوربین سلفی گوشی آیفون ۶ اس پلاس چندان دشوار نیست و با توجه به سرعت عمل شما، به زمانی حدود ۴۵ الی ۷۵ دقیقا نیاز دارد. فراموش نکنید که دوربین سلفی گوشی آیفون ۶S Plus همراه با کابل و دیگر متعلقات آن تعویض می‌شود. در ادامه مطالب تعمیرات گوشی موبایل در وبسایت آیفون کمک به آموزش مرحله به مرحله و تصویری نحوه تعویض دوربین سلفی گوشی آیفون ۶ اس پلاس می‌پردازیم.

 

چنانچه در رابطه با هر یک از مراحل شرح داده شده مشکلی به وجود آمد یا سوالی داشتید، می‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات گوشی موبایل در شرکت آیفون کمک، از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید یا سفارش تعمیر و تعویض دوربین سلفی یا جلوی گوشی آیفون ۶ اس پلاس خود را به ثبت برسانید و انجام تعمیرات را به کارشناسان خبره این مرکز واگذار کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن، گوشی تعمیر شده خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

قطعات اصلی مورد نیاز برای تعویض دوربین سلفی گوشی آیفون ۶ اس پلاس:

 • دوربین جلو آیفون ۶s پلاس
 • باتری آیفون ۶s پلاس
 • تاچ ال سی دی آیفون ۶s پلاس
 • قاب و شاسی آیفون ۶s پلاس
 • دوربین پشت آیفون ۶s پلاس
 • بازر آیفون ۶s پلاس
 • فلت شارژ آیفون ۶s پلاس
 • موتور ویبره آیفون ۶s پلاس

 

 

دو پیچ 3.4 میلیمتری لبه زیرین آیفون را با پیچ گوشتی P2 باز کنید.

مرحله۱: باز کردن پیچ های لبه زیرین

 • نکته: قبل از شروع تعمیر آیفون و تعویض دوربین سلفی آن بهتر است شارژ باتری گوشی را کاملا خالی کنید یا حداقل به کمتر از ۲۵ درصد برسانید. هرچقدر شارژ یک باتری لیتیوم یونی بیشتر باشد، حساسیت آن در قبال ضربه خوردن و خمیدگی بیشتر می‌شود. پس با خالی کردن شارژ باتری گوشی، خطر بروز مشکلاتی همچون آتش گرفتن و انفجار باتری در حین تعمیر را کاهش می‌دهید.

 • آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را خاموش کنید.

 • دو پیچ ۳٫۴ میلیمتری لبه زیرین آیفون را با پیچ گوشتی P2 باز کنید.

ساکشن کاپ را مثل عکس به گونه‌ای روی صفحه نمایش آیفون 6 اس پلاس تعمیری وصل کنید که نزدیک به لبه سمت چپ و پایین گوشی باشد.

مرحله ۲: اتصال ساکشن کاپ

 • ساکشن کاپ را مثل عکس به گونه‌ای روی صفحه نمایش آیفون ۶ اس پلاس تعمیری وصل کنید که نزدیک به لبه سمت چپ و پایین گوشی باشد.

 • نکته: در اطراف صفحه نمایش آیفون ۶ اس پلاس و مکانی که دو پنل جلو و پشت گوشی به هم وصل می‌شوند، یک لاستیک آب بندی تعبیه شده است. بهتر است بعد از تعمیر آیفون ۶ اس پلاس، این لاستیک هم تعویض شود، اما با این اوصاف الزامی برای تعویض این لاستیک وجود ندارد.

آیفون 6 اس پلاس را روی میز کارتان قرار دهید. دستتان را روی صفحه نمایش گوشی قرار داده و با انگشت ساکشن کاپ را بگیرید. به آرامی با انگشت ساکشن کاپ را به سمت بالا بکشید و با پشت دستتان صفحه نمایش آیفون را روی میز نگه دارید

 

مرحله ۳: کشیدن ساکشن کاپ

 • آیفون ۶ اس پلاس را روی میز کارتان قرار دهید. دستتان را روی صفحه نمایش گوشی قرار داده و با انگشت ساکشن کاپ را بگیرید. به آرامی با انگشت ساکشن کاپ را به سمت بالا بکشید و با پشت دستتان صفحه نمایش آیفون را روی میز نگه دارید. سعی کنید تمرکز نیروی کششی ساکشن کاپ روی لبه زیرین قاب آیفون باشد. به تدریج شدت نیروی کششی اعمالی بر ساکشن کاپ را افزایش دهید تا در لبه زیرین قاب این گوشی شکاف باریکی ایجاد شود.

 • نکته: ایجاد شکاف در لبه زیرین قاب آیفون ۶S Plus با کشیدن ساکشن کاپ، کار چندان ساده‌ای نیست. باید مراقبت صفحه نمایش گوشی باشید که دچار خمیدگی بیش از حد نشده و آسیب نبیند. برای ساده تر شدن کار می‌توانید با نوک اسپاتول یا قاب باز کن، لبه زیرین پنل پشت گوشی را نگه دارید و ساکشن کاپ را به سمت بالا بکشید.

نوک اسپاتول را از بالای سوکت 3.5 میلیمتری هندزفری به درون شکاف مابین دو پنل پشت و جلوی آیفون تعمیری فرو کنید.

 

مرحله ۴: وارد کردن نوک اسپاتول در لبه زیرین قاب

 • نوک اسپاتول را از بالای سوکت ۳٫۵ میلیمتری هندزفری به درون شکاف مابین دو پنل پشت و جلوی آیفون تعمیری فرو کنید.

 • نکته: محل دقیق فرو کردن نوک اسپاتول در عکس اول نمایش داده شده است. اکیدا از فرو کردن بیش از اندازه نوک اسپاتول در قاب آیفون ۶ اس پلاس تعمیری خودداری کنید.

با یک دست خود ساکشن کاپ را گرفته و خیلی آرام (با نیروی بسیار ناچیز) آن را به سمت بالا بکشید. سپس اسپاتول را با دست مخالف خود 90 درجه بچرخانید تا قاب آیفون 6 اس پلاس تعمیری باز شود.

 

مرحله ۵: چرخاندن ۹۰ درجه‌ای اسپاتول

 • با یک دست خود ساکشن کاپ را گرفته و خیلی آرام (با نیروی بسیار ناچیز) آن را به سمت بالا بکشید. سپس اسپاتول را با دست مخالف خود ۹۰ درجه بچرخانید تا قاب آیفون ۶ اس پلاس تعمیری باز شود.

نوک اسپاتول را به حالت اولیه (خوابیده) باز گردانید و خیلی آرامی آن را در گوشه سمت چپ و پایین قاب آیفون 6 اس پلاس حرکت دهید.

 

مرحله ۶: باز کردن گوشه پایین و سمت چپ قاب آیفون

 • نوک اسپاتول را به حالت اولیه (خوابیده) باز گردانید و خیلی آرامی آن را در گوشه سمت چپ و پایین قاب آیفون ۶ اس پلاس حرکت دهید. حرکت اسپاتول را مثل عکس در دو لبه زیرین و چپ قاب گوشی ادامه دهید تا قاب آیفون در قسمت شل شود.

نوک اسپاتول را خیلی آرام در لبه سمت چپ قاب آیفون 6 اس پلاس حرکت دهید و سعی کنید که قاب گوشی را در این قسمت هم شل نمایید.

 

مرحله ۷: شل کردن لبه چپ قاب آیفون ۶ اس پلاس

 • نوک اسپاتول را خیلی آرام در لبه سمت چپ قاب آیفون ۶ اس پلاس حرکت دهید و سعی کنید که قاب گوشی را در این قسمت هم شل نمایید.

 • نکته: تا حد امکان از بالا و پایین کردن نوک اسپاتول در لبه های قاب آیفون ۶ اس پلاس خودداری کنید.

نوک اسپاتول را از لبه سمت چپ قاب آیفون 6 اس پلاس تعمیری به سمت لبه زیرین آن هدایت کنید و از آنجا به سمت لبه راست گوشی پیش بروید. با حرکت اسپاتول در لبه راست بدنه آیفون، قاب گوشی را در این قسمت هم شل نمایید.

 

مرحله ۸: شل کردن لبه راست قاب آیفون ۶ اس پلاس

 • نوک اسپاتول را از لبه سمت چپ قاب آیفون ۶ اس پلاس تعمیری به سمت لبه زیرین آن هدایت کنید و از آنجا به سمت لبه راست گوشی پیش بروید. با حرکت اسپاتول در لبه راست بدنه آیفون، قاب گوشی را در این قسمت هم شل نمایید. در پایان این مرحله باید سه لبه راست، چپ و زیرین قاب آیفون ۶ اس پلاس تعمیری کاملا شل شده باشند.

آیفون 6 اس پلاس تعمیری را روی میز کارتان قرار دهید و با نوک اسپاتول یا قاب باز کن، لبه زیرین پنل پشت گوشی را نگه دارید. حالا ساکشن کاپ را با دست مخالف گرفته و خیلی آرام به سمت بالا بکشی د تا پنل جلوی گوشی بلند شود. پنل را تا 30 درجه بلند کنید.

 

مرحله ۹: بررسی شل بودن سه لبه آیفون

 • آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را روی میز کارتان قرار دهید و با نوک اسپاتول یا قاب باز کن، لبه زیرین پنل پشت گوشی را نگه دارید. حالا ساکشن کاپ را با دست مخالف گرفته و خیلی آرام به سمت بالا بکشی د تا پنل جلوی گوشی بلند شود. پنل را تا ۳۰ درجه بلند کنید. در این شرایط نباید مقاومتی از سوی سه لبه راست، چپ و زیرین آیفون ۶ اس پلاس احساس نمایید. اگر این بخش ها مقاومتی از خود نشان دادند، با نوک اسپاتول قاب گوشی را در آن بخش شل نمایید.

 • نکته: هدف از انجام این مرحله فقط تست شل بودن سه لبه آیفون ۶ اس پلاس تعمیری و رفع نواقص و مزاحمت های احتمالی است. پس لزومی ندارد که سعی کنید دو پنل جلو و پشت گوشی را کاملا از هم جدا نمایید.

ساکشن کاپ را از روی صفحه نمایش آیفون 6 اس پلاس تعمیری بردارید.

 

مرحله ۱۰: برداشتن ساکشن کاپ

 • ساکشن کاپ را از روی صفحه نمایش آیفون ۶ اس پلاس تعمیری بردارید.

آیفون 6 اس تعمیری را در دستتان گرفته یا روی میز کارتان قرار دهید. به آرامی پنل جلوی گوشی را با دست بگیرید و آن را به صورت کتابی از لبه زیرین به سمت لبه فوقانی باز کنید.

 

مرحله ۱۱: باز کردن پنل جلوی آیفون با زاویه ۹۰ درجه

 • آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را در دستتان گرفته یا روی میز کارتان قرار دهید. به آرامی پنل جلوی گوشی را با دست بگیرید و آن را به صورت کتابی از لبه زیرین به سمت لبه فوقانی باز کنید. دقت داشته باشید که به لبه فوقانی گوشی هیچ نیرویی وارد نمی‌شود و این بخش تقریبا مثل لولا عمل می‌کند. زمان که پنل جلوی آیفون ۶ اس پلاس کاملا عمودی شد، با کش آن را به جعبه یا هر ابزار دیگری که می‌تواند نقطه تکیه‌گاه را ایفاء کند وصل کنید. به این صورت از جابجا شدن و حرکت پنل جلوی آیفون جلوگیری می‌شود.

 • نکته: با توجه به اینکه دو پنل پشت و جلوی آیفون ۶ اس پلاس تعمیری با کابل های شکننده‌ای در بخش فوقانی به هم متصل هستند، به هیچ وجه سعی نکنید که این دو پنل را کاملا از هم جدا نمایید.

پیچ 2.9 میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز نمایش داده شده را باز کنید.

مرحله ۱۲: باز کردن پیچ های براکت کانکتور باتری

 • پیچ ۲٫۹ میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز نمایش داده شده را باز کنید.

 • پیچ ۲٫۳ میلیمتری که در عکس با رنگ نارنجی نمایش داده شده را باز کنید.

براکت کانکتور باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری را از روی پنل پشت گوشی بردارید.

 

مرحله ۱۳: برداشتن براکت کانکتور باتری

 • براکت کانکتور باتری آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را از روی پنل پشت گوشی بردارید.

به آرامی نوک پنل یا اسپاتول سرگرد را در لبه سمت راست کانکتور باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری قرار دهید و ضمن اعمال نیرو به سمت بالا و چپ، این کانکتور را از روی برد گوشی جدا نمایید.

 

مرحله ۱۴: باز کردن کانکتور باتری

 • کانکتور باتری آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را بیابید. همانطور که در عکس می‌بینید این کانکتور در کنار باتری گوشی واقع شده است.

 • به آرامی نوک پنل یا اسپاتول سرگرد را در لبه سمت راست کانکتور باتری آیفون ۶ اس پلاس تعمیری قرار دهید و ضمن اعمال نیرو به سمت بالا و چپ، این کانکتور را از روی برد گوشی جدا نمایید.

 • نکته: در حین جداسازی کانکتور باتری آیفون ۶ اس پلاس دقت کنید که نوک پنس یا اسپاتول سرگرد با سوکت روی برد کانکتور تماس نداشته باشد. همچنین مراقب باشید که نوک اسپاتول یا پنس به باتری گوشی برخورد نکند و به آن آسیب نرساند.

برای اطمینان از اینکه کانکتور باتری آیفون 6 اس پلاس تعمیری در ادامه به طور اتفاقی روی سوکت خود قرار نمی‌گیرد، با نوک اسپاتول آن را به سمت چپ هول دهید تا به صورت کاملا عمودی قرار گیرد.

 

مرحله ۱۵: دور کردن کانکتور باتری از سوکت روی برد

 • برای اطمینان از اینکه کانکتور باتری آیفون ۶ اس پلاس تعمیری در ادامه به طور اتفاقی روی سوکت خود قرار نمی‌گیرد، با نوک اسپاتول آن را به سمت چپ هول دهید تا به صورت کاملا عمودی قرار گیرد.

 • نکته: اگر کانکتور باتری به طور اتفاقی روی سوکت بردش قرار گیرد، احتمال دارد که انتقال انرژی انجام شود و این مسئله در حین تعمیر آیفون ۶ اس پلاس منجر به آسیب رساندن به قطعات سخت افزاری آن شود.

سه پیچ 1.3 میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز نمایش داده شده‌اند را باز کنید.

مرحله ۱۶: باز کردن براکت گوشه پنل پشت

 • سه پیچ ۱٫۳ میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز نمایش داده شده‌اند را باز کنید.

 • پیچ ۱٫۶ میلیمتری که در عکس با رنگ نارنجی مشخص شده را باز کنید.

 • پیچ ۳٫۰ میلیمتری که در عکس با رنگ زرد مشخص شده را باز کنید.

 • نکته: در حین باز و بسته کردن پیچ های براکت های آیفون ۶ اس پلاس به نیرویی که از طریق پیچ گوشتی اعمال می‌کنید دقت کنید و شدت آن را تا حد امکان کاهش دهید. این نیرو می‌توانید مستقیما به برد گوشی منتقل شده و به آن آسیب برساند. همچنین از جا زدن درست پیچ ها پس از تعمیر گوشی و در مرحله بستن آن هم اطمینان حاصل کنید.

با نوک پنس براکت گوشه سمت راست و بالای پنل پشت آیفون 6 اس پلاس تعمیری را بردارید.

 

مرحله ۱۷: برداشتن براکت گوشه پنل پشت

 • با نوک پنس براکت گوشه سمت راست و بالای پنل پشت آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را بردارید.

نوک پهن اسپاتول یا لبه قاب باز کن پلاستیکی را در گوشه سمت چپ کانکتور دوربین سلفی آیفون 6 اس پلاس تعمیری قرار دهید و آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد و سوکتش جدا شود.

 

مرحله ۱۸: جداسازی کانکتور دوربین سلفی

 • کانکتور دوربین سلفی آیفون ۶S Plus را روی برد گوشی پیدا کنید.

 • نوک پهن اسپاتول یا لبه قاب باز کن پلاستیکی را در گوشه سمت چپ کانکتور دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس تعمیری قرار دهید و آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد و سوکتش جدا شود.

 • نکته: دقت کنید که در حین جداسازی کانکتور دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس تعمیری، آسیبی به سوکت روی برد آن وارد نشود.

نوک اسپاتول یا قاب باز کن پلاستیکی را در لبه سمت راست کانکتور کابل دیجیتایزر آیفون قرار داده و به آرامی آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد گوشی جدا شود.

 

مرحله ۱۹: جداسازی کانکتور کابل دیجیتایزر

 • کانکتور کابل دیجیتایزر آیفون ۶ اس پلاس تعمیری دقیقا در بالای کانکتور دوربین سلفی این گوشی قرار دارد. این کانکتور را بیابید.

 • دقیقا مثل مرحله قبل، نوک اسپاتول یا قاب باز کن پلاستیکی را در لبه سمت راست کانکتور کابل دیجیتایزر آیفون قرار داده و به آرامی آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد گوشی جدا شود.

 • نکته: بعد از تعویض دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس و زمانی که در حال بستن گوشی هستید، برای جا زدن کانکتور کابل دیجیتایزر به وسط آن فشار وارد نکنید. این کار ممکن است منجر به آسیب دیدن کانکتور و حتی شکستن آن شود. بدین منظور کانکتور را روی سوکت اختصاصی خود قرار دهید و به یک سمت آن فشار وارد کنید. سپس به سمت دیگر کانکتور فشار وارد کنید تا کاملا روی برد آیفون تعمیری نصب شود.

نوک پهن اسپاتول یا لبه قاب باز کن پلاستیکی را در سمت راست کانکتور صفحه نمایش آیفون 6 اس پلاس تعمیری قرار داده و آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد جدا شود.

 

مرحله ۲۰: جداسازی کانکتور صفحه نمایش

 • کانکتور صفحه نمایش آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را بیابید. این کانکتور در عکس نشان داده شده است.

 • نوک پهن اسپاتول یا لبه قاب باز کن پلاستیکی را در سمت راست کانکتور صفحه نمایش آیفون ۶ اس پلاس تعمیری قرار داده و آن را به سمت بالا بکشید تا از روی برد جدا شود.

پنل پشت و جلوی آیفون 6 اس پلاس تعمیری را کاملا از هم جدا کنید.

 

مرحله ۲۱: جداسازی کامل پنل پشت و جلوی آیفون

 • می‌توانید پنل پشت و جلوی آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را کاملا از هم جدا کنید.

 • از آنجایی که هدف اصلی تعویض دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس است و لنز دوربین سلفی و متعلقات آن روی پنل جلوی گوشی واقع شده‌اند، بنابراین دیگر با پنل پشت آیفون کاری ندارید و سایر مراحل تعمیر را روی پنل جلو سپری می‌کنید. اگر تمایل دارید که لاستیک آب بندی اطراف نمایشگر آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را تعویض کنید، در همین مرحله توقف داشته و این کار را انجام دهید.

دو پیچ 2.7 میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز مشخص شده‌اند را باز کنید.

مرحله ۲۲: باز کردن پیچ های براکت اسپیکر مکالمه

 • دو پیچ ۲٫۷ میلیمتری که در عکس با رنگ قرمز مشخص شده‌اند را باز کنید.

 • پیچ ۱٫۴ میلیمتری که در عکس با رنگ نارنجی مشخص شده‌اند را باز کنید.

براکت اسپیکر مکالمه آیفون 6 اس پلاس تعمیری را برداشته و از روی پنل جلو جدا کنید.

 

مرحله ۲۳: برداشتن براکت اسپیکر مکالمه

 • براکت اسپیکر مکالمه آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را برداشته و از روی پنل جلو جدا کنید.

نوک پهن اسپاتول یا لبه قاب باز کن را در گوشه لنز دوربین سلفی آیفون 6 اس پلاس تعمیری قرار دهید و خیلی آرام آن را به سمت بالا بکشید تا از جایگاهش بلند شود.

 

مرحله ۲۴: بلند کردن لنز دوربین سلفی از محل نشستن

 • نوک پهن اسپاتول یا لبه قاب باز کن را در گوشه لنز دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس تعمیری قرار دهید و خیلی آرام آن را به سمت بالا بکشید تا از جایگاهش بلند شود.

لنز دوربین آیفون 6 اس پلاس تعمیری را با دست گرفته و آن را به سمت چپ هدایت کنید.

 

مرحله ۲۵: جداسازی اسپیکر مکالمه آیفون

 • لنز دوربین آیفون ۶ اس پلاس تعمیری را با دست گرفته و آن را به سمت چپ هدایت کنید. با انجام این کار، کابل دوربین سلفی از روی اسپیکر مکالمه بلند می‌شود و به این قطعه دسترسی پیدا می‌کنید.

 • با نوک پنس، اسپیکر مکالمه آیفون ۶S Plus تعمیری را مثل عکس برداشته و از جایگاهش خارج کنید.

همچنان که لنز دوربین سلفی آیفون 6 اس پلاس را با یک دست خود نگه داشته‌اید، با دست دیگرتان نوک اسپاتول را زیر سنسور مجاورت گوشی قرار داده و خیلی آرام آن را به سمت بالا هول دهید تا از جایگاهش بلند شود.

 

مرحله ۲۶: بلند کردن سنسور مجاورت از جایگاهش

 • همچنان که لنز دوربین سلفی آیفون ۶ اس پلاس را با یک دست خود نگه داشته‌اید، با دست دیگرتان نوک اسپاتول را زیر سنسور مجاورت گوشی قرار داده و خیلی آرام آن را به سمت بالا هول دهید تا از جایگاهش بلند شود.

نوک اسپاتول سرگرد را در زیر کابل میکروفون طلایی رنگی که در عکس مشخص شده فرو کنید و خیلی آرامی و با دقت، کابل میکروفون را از پنل جلوی آیفون جدا نمایید.

 

مرحله ۲۷: بلند کردن کابل میکروفون از بدنه آیفون

 • نوک اسپاتول سرگرد را در زیر کابل میکروفون طلایی رنگی که در عکس مشخص شده فرو کنید و خیلی آرامی و با دقت، کابل میکروفون را از پنل جلوی آیفون جدا نمایید.

 • نکته: کابل میکروفون که جزئی از مجموعه دوربین سلفی و متعلقات آیفون ۶ اس پلاس محسوب می‌شود با چسب به پنل جلوی گوشی چسبانده شده است. اگر سالم ماندن مجموعه دوربین سلفی و متعلقات آن برای شما اهمیت دارد، در حین جداسازی کابل میکروفون دقت زیادی صرف کنید تا آسیبی به آن وارد نشود.

نوک پهن اسپاتول را در زیر کابل میکروفون آیفون 6 اس پلاس تعمیری قرار دهید و به آرامی آن را به سمت جلو حرکت دهید تا کابل میکروفون کاملا از پنل جلوی گوشی جدا شود.

 

مرحله ۲۸: جداسازی کامل کابل میکروفون

 • نوک پهن اسپاتول را در زیر کابل میکروفون آیفون ۶ اس پلاس تعمیری قرار دهید و به آرامی آن را به سمت جلو حرکت دهید تا کابل میکروفون کاملا از پنل جلوی گوشی جدا شود.

کابل و متعلقات دوربین سلفی آیفون 6 اس پلاس تعمیری را با دست گرفته و از پنل جلوی گوشی جدا کنید.

 

مرحله ۲۹: تعویض دوربین سلفی گوشی آیفون ۶ اس پلاس

 

به منظور بستن گوشی باید مراحلی که در این مقاله آیفون کمک شرح داده شدند را به ترتیب از انتها به ابتدا انجام دهید.

 

اگر برای تعویض دوربین سلفی یا جلوی گوشی آیفون ۶ اس پلاس خود با مشکل رو به رو شدید، می‌توانید ضمن تماس از طریق راه های ارتباطی تعیین شده، راهنمایی دقیق تری بخواهید یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات گوشی موبایل در سایت آیفون کمک سفارش خود را به ثبت رسانده و انجام این تعمیر را به کارشناسان مرکز آیفون کمک واگذار کنید و از یک تعمیر سریع، مطمئن و کم هزینه لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *