تعمیرات موبایل

آیفون کمک از مراکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران می باشد . هدف آیفون کمک تعمیر و ترمیم قطعات و رفع اختلالات گوشی شما می باشد و حتی ‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ گوشی موبایل خودداری می نماید. اما در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، توجه داشته باشید که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی مطلوب برخوردار هستند و از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر موبایل استفاده می گردد.

متاسفانه برخی از مراکز تعمیرات موبایل استاندارد های لازم جهت تعمیرات موبایل را ندارند.  آنچه حائز اهمیت بسیار است، توجه به انجام تعمیرات موبایل در یک مرکز مجاز و استاندارد است که اختلالات ایجاد شده در را طبق استانداردهای بین ‌المللی رفع و حل نماید. عدم توجه به برخی عوامل، نظیرِ مجاز یا غیرمجاز بودنِ یک مرکز تعمیرات موبایل ، حضورِ کارشناسان کاربلد یا مبتدی، بهره‌مندی مرکز تعمیرات موبایل از ابزارآلات تخصصی یا قدیمی و مستهلک و مواردی از این دست ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری برای مراجعه ‌کننده در پی داشته باشد.

کادر فنی آیفون کمک با به کار گیری از متخصصان تعمیرات تلفن همراه در قسمت های تعمیرات تخصصی نرم افزاری و تعمیرات تخصصی سخت افزاری گوشی موبایل بهترین خدمات تعمیر را ارائه می نمایند .

همچنین آیفون کمک با افتخار به جهت راحتی و اعتماد بیشتر شما این امکان را دارد که با تماس تلفنی و یا ثبت درخواست بصورت آنلاین گوشی موبایل شما را در محل شما تعمیر کند

خدمات آیفون کمک

تعمیر برد موبایل

برد موبایل متشکل از چندین قطعه الکترونیکی است و به شکلی رابط میان سایر اجزای موجود در تلفن همراه است. تمامی قطعات از طریق برد پردازش های مورد نظر را دریافت کرده و اجرا می کنند. بنابراین کوچک ترین اختلال در برد می تواند عملکرد کلی دستگاه را با مشکل مواجه کند. خاموش شدن موبایل، صدا نداشتن، هنگ کردن گوشی، بالا نیامدن سیستم عامل گوشی، شارژ نشدن دستگاه و مواردی از این دست از جمله خرابی های برد بوده که تعمیر موبایل را به همراه دارند.

عملکرد گوشی موبایل بدون برد امکان پذیر نیست. تمامی بخش های کلیه لوازم الکترونیکی توسط یک برد کنترل می شوند. برد موبایل شباهت زیادی به مادربرد کامپیوتر دارد با این تفاوت که در اندازه ای کوچک تر و با قطعات کمتری ساخته شده است. مقاومت، خازن، دیود، پردازنده، حافظه فلش و حافظه رام همگی از قطعات مهم برد هستند. چیزی که اهمیت برد در تلفن همراه را دو چندان می کند ارتباط دادن تمامی اجزا با یکدیگر است.

در برخی از مواقع نیز که آسیب دیدگی برد زیاد باشد، در این صورت احتمال روشن نشدن دستگاه بسیار زیاد است. تعمیر برد موبایل از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات موبایل است که حساسیت‌ های خاص خود را دارد. کارشناسان فنی پس از عیب یابی این قطعه، اقدامات لازم را جهت رفع مشکل آن انجام می دهند. چنانچه آسیب وارد شده به یکی از قطعات روی برد باشد، با تعویض آنها می‌توان برد را تعمیر کرد اما در صورتی که برد آسیب بیشتری دیده باشد، در این صورت تکنسین های نمایندگی تعمیرات موبایل، ناچار به تعویض برد موبایل خواهند بود.

سفارش آنلاین تعویض برد موبایل
تعویض و تعمیر تاچ ال سی دی موبایل

یکی از بدترین خرابی هایی که ممکن است برای گوشی موبایل اتفاق بیفتد، خرابی ال سی دی گوشی است. شکستگی ال سی دی، آب خوردگی و خط خوردگی از عواملی است که خرابی LCD موبایل می باشد. متأسفانه در شرایطی که این مشکلات برای گوشی موبایل به وجود آید امکان تعمیر ال سی دی وجود ندارد و تنها راه حل مشکل، تعویض ال سی دی موبایل خواهد بود.

البته این امر هزینه قابل توجهی نیز برای کاربر خواهد داشت. در برخی از مواقع که مشکل ال سی دی چیزی غیر از موارد فوق باشد امکان تعمیر آن وجود دارد. برای مثال اگر تصویر قطع و وصل شود یا تاچ ال سی دی به کندی عمل کند می توان با انجام اقداماتی آن را تعمیر کرد. تعمیر شدن یا نشدن ال سی دی موبایل بستگی به نظر کارشناسان دارد و تنها پس از بررسی دقیق گوشی مشخص می شود.

در صورتی که در اثر ضربه ال سی دی و تاچ گوشی موبایل دچار آسیب و شکستگی شوند، کاربر احتمالا لکه های تیره و یا ترک های تار عنکبوتی و علائمی مشابه آن را در صفحه نمایش خود مشاهده میکند که در برخی موارد حتی ممکن است به طور کل دیگر چیزی بر روی صفحه مشاهده نشود. لازم به ذکر است گاهی اوقات مشکلات پیش آمده برای تاچ و ال سی دی موبایل ممکن است دلایل نرم افزاری نیز داشته بشند که در هر صورت می توانید به آیفون کمک اعتماد کنید

سفارش آنلاین تعویض یا تعمیر ال سی دی موبایل
تعمیر آی سی تغذیه موبایل

IC تغذیه موبایل به وسیله سه یا چهار پین به باتری متصل می‌شود. این قطعه با گرفتن ولتاژ باتری بر اساس طراحی داخلی، اقدام به تامین ولتاژ و جریان مورد نیاز می کند. یکی از وظایف آی سی تغذیه کنترل جریان شارژ و هدایت آن به سایر قطعات می باشد. علاوه بر این، آی سی تغذیه، کنترل دمای CPU، پاور آمپلی فایر RF، دوربین و دیگر قطعات را نیز برعهده دارد. از آنجا که آی سی تغذیه جزئی از مدار شارژ دستگاه محسوب می شود از نشانه های خرابی آن می تواند بروز مشکل در این مسیر باشد.

خاموش شدن ناگهانی گوشی، شارژ نشدن دستگاه، خالی شدن شارژ و گاهی آنتن ندادن نیز از دیگر نشانه های خرابی آی سی تغذیه است. تعمیر آی سی تغذیه موبایل یکی از حساس‌ترین تعمیرات موبایل است چراکه این قطعه با تمامی اجزای دستگاه در ارتباط بوده و درصورت اشتباه در فرآیند تعمیر آن، ممکن است دستگاه به کلی از کار بیفتد. البته توجه داشته باشید، آی سی تغذیه در صورتی که کاملاً از کار افتاده باشد امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود.

سفارش آنلاین تعمیر آی سی تغذیه موبایل
تعویض یا تعمیر هارد گوشی

هارد موبایل بخشی از گوشی است که اغلب دچار مشکل می‌شود و عملکرد گوشی‌های هوشمند را مختل می‌کند. تعمیرات هارد گوشی‌های هوشمند بسیار حساس و تخصصی است. از این رو شخصی که دارای دانش تخصصی و تجربه باشد می‌تواند مشکل را تشخیص داده و آن را تعمیر کند. هارد گوشی حافظه‌ی داخلیِ چندرسانه‌ایِ گوشی هوشمند است. منظور از داخلی اسن است که قابل جداسازی نیست و چند رسانه‌ای بدین معنی است که قابلیت ذخیره‌سازی انواع اطلاعات در فرمت‌های مختلف را دارد. سوختن هارد گوشی یک آسیب الکترونیکی است و شدت آسیب تعیین می‌کند هارد نیاز به تعمیر دارد یا تعویض. اگر هارد قابل تعمیر نباشد هرچه اطلاعات در گوشی ذخیره دارید از بین می‌رود. ضربه هایی که به گوشی مویابل وارد می شود، باعث آسیب دیدگی هارد گوشی می شود. یک نشانه این است که گوشی همراه بدون هیچ علتی مدام و به صورت خودکار ری استارت می شود. بعلاوه اگر هنگام روشن کردن گوشی، موبایل شما روی آرم برندش قفل می شود و مجدد ری استارت می شود، می تواند نشانی از خرابی هارد گوشی باشد. البته بعضا ممکن است هارد شما نیاز به ارتقا داشته باشد، این مورد می تواند به علت کمبود حافظه گوشی نیز اتفاق بیفتد. قابل ذکرست که خدمات تعمیرات هارد گوشی در آیفون کمک بصورت تخصصی انجام می شود.

سفارش آنلاین تعویض یا تعمیر هارد گوشی موبایل
تعمیر گوشی های خاموش

از متداول ترین اشکالات پیش آمده برای موبایل های همراه خاموش شدن آن بدون قابلیت روشن شدن آن باشد. شاید تصور کنید مشکل از باتری موبایل باشد. البته بعضا هم ممکن است برد موبایل خاموش شده باشد. در هر صورت برای تشخیص منشا مشکل ابتدا تلفن همراه را به شارژر متصل می کنند، اگر علامت شارژ بر روی موبایل ظاهر نشود این بدین معنیست که برد گوشی خاموش است و ممکن است یکی از آی سی های روی برد آسیب دیده باشد. به دلیل تعدد آی سی های موبایل در این موقعیت باید تمامی آی سی ها یک به یک بررسی شوند تا آی سی آسیب دیده شناسایی و مشکل حل شود. این بررسی باید بسیار دقیق و موشکافانه انجام شود. از علل خرابی آی سی ها می توان به عوامل زیادی از جمله آب خوردگی یا ضربه دیدن اشاره کرد که باعث خاموشی آی سی موبایل می شود.

سفارش آنلاین تعمیر گوشی خاموش
مشکل آنتن دهی موبایل

مشکل پرش آنتن گوشی بیشتر در موبایل های سامسونگ و گوشی های دو سیم کارت اتفاق می افتد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود، در بازه زمانی های متفاوت ادامه پیدا کند و حتی بعد از مدتی به صورت خود به خود رفع شود. اولین راه حلی که برای حل این مشکل به نظر می رسد، راه اندازی مجدد گوشی یا ری استارت آن است.

در این حالت راه حل های سخت افزاری که معمولا مربوط به فلت داخلی گوشی است و یا مواردی مانند فلش کردن گوشی به میان می آیند که بهتر است در این حالات گوشی خود را به آیفون کمک بسپارید.
سفارش آنلاین تعمیر مشکل آنتن دهی موبایل
مشکل در شارژ شدن گوشی ( تعویض و یا تعمیر سوکت شارژ )

گاهی احتمال دارد گوشی مدت زمان نسبتا زیادی را در شارژ سپری کند، اما باتری قادر به شارژ کامل و مجدد نباشد. این اتفاق به خصوص در زمانی که کاربر کار واجبی با گوشی خود دارد، بسیار دردسرساز  می گردد. یکی از عواملی که ممکن است موجب پیدایش مشکل شارژ نشدن موبایل شود، وجود گرد و غبار بیش از اندازه در پورت مرتبط با شارژ موبایل است.

پیشنهاد می کنیم جهت رفع گرد و غبار و آلودگی های موجود در این بخش از دستگاه، از یک اسپری هوای فشرده استفاده کنید. مسلما خرابی باتری نیز می تواند دلیل مهمی در شکل گیری معضل شارژ نشدن گوشی موبایل باشد.

خرابی سوکت شارژ از جمله مشکلات رایج گوشی های موبایل است . از طریق این سوکت امکان شارژ کردن باتری موبایل فراهم می شود. علاوه بر این، سوکت شارژ یک پورت ارتباطی نیز محسوب می شود که از طریق آن می توان تلفن را به سایر دستگاه ها از جمله لپ تاپ متصل کرد. بنابراین اگر سوکت شارژ خراب شود نه تنها مشکلاتی در شارژ کردن گوشی مشاهده می شود بلکه کاربر نمی تواند گوشی را به دستگاه های دیگر نیز متصل کند.

در صورتی که شما نیز با چنین مشکلاتی مواجه هستید باید برایتعمیر سوکت شارژ موبایل خود اقدام کنید. چنانچه پایه های سوکت شارژ از روی برد جدا شده باشند در این صورت امکان تعمیر آن وجود دارد اما اگر اجزای داخلی سوکت از کار افتاده باشند، برای رفع مشکل فوق باید سوکت تعویض شود. تشخیص این موضوع توسط کارشناسان آیفون کمک صورت می گیرد.

سفارش آنلاین تعویض یا تعمیر سوکت شارژ موبایل
مشکل داغ کردن گوشی

داغ کردن گوشی و وسایل الکترونیک رایج و طبیعی است. گوشی های همراه نیز جز وسایل الکترونیک به حساب می آیند و داغ کردن آنها از سایر عللی است که باعث می شود افراد به تعمیرگاه های موبایل مراجعه کنند. البته اگر این داغی از یک حدی بیشتر شود باید گوشی را نسبت به مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مورد بررسی قرار گیرد. این مشکل برای گوشی های اندروید علی الخصوص برند سامسونگ امری رایج است. توصیه می شود هر سال حداقل ۲ بار نسبت به فلش کردن تلفن همراه خود اقدام کنید تا مشکلات ناشی از نرم افزار موبایل خود را پیشگیری کرده و رفع کنید. اگر مشکلات حادتری وجود داشته باشد می توانید این مشکل را با ما در ارتباط بگذارید

سفارش آنلاین مشکل داغ کردن گوشی
تعمیر ویبره موبایل

ویبره موبایل یکی از قابلیت های کاربردی است که احتمال دارد در اثر اختلالات متعددی از کارکرد اصلی خود دور بماند. وجود ویبره در گوشی های امروزی بسیار ضروری است، زیرا به کمک ویبره بدون استفاده از صدای زنگ گوشی می توان از تماس های دریافتی، پیام ها و سایر اعلانات دیجیتالی مطلع شد.

گاهی ممکن است موتور ویبره معیوب گوشی در اثر عواملی چون نفوذ مایعات شیمیایی به طور متوالی روشن بماند. در چنین شرایطی بهتر است برای جلوگیری از سرایت خرابی به سایر قطعات سیستم موبایل، آن را خاموش کنید و به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که نمایندگی مجاز تعمیرات موبایل در صورت ضرورت فرآیند تعویض ویبره ی موبایل، جایگزینی را با نمونه ی اورجینال مشابه انجام خواهد داد.

سفارش آنلاین تعمیر ویبره موبایل
تعمیر اسپیکر موبایل

خرابی اسپیکر موبایل به دلایل مختلفی رخ می دهد که در اغلب موارد مرتبط با استفاده ی غیر اصولی کاربران می شود. اصابت ضربه و نفوذ مایعات می تواند به سوختن یا آسیب دیدن قطعات داخلی موبایل از قبیل اسپیکر آن منجر شود. البته مشکلات اسپیکر همواره دارای منشا سخت افزاری نمی باشند. گاهی احتمال دارد در اثر تداخلات نرم افزاری شاهد عدم کارکرد صحیح اسپیکر گوشی باشید.

یک سهل انگاری کوچک و نصب بدافزار یا باگ های موجود در برنامه های ناسازگار با گوشی تاثیر به سزایی در کارایی اسپیکر موبایل دارد. اگر مشکلات اسپیکر با راهکارهای ساده ای چون ری استارت و یا ریست فکتوری برطرف نشود، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر امری ضروری است. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات موبایل با به کارگیری آخرین تکنیک های تعمیراتی روز دنیا قادر به رفع ایرادات ساختاری اسپیکر موبایل در سطح کیفی بالایی می باشند.

سفارش آنلاین تعمیر اسپیکر موبایل
تعمیر دوربین موبایل

دوربین موبایل یکی از معیارهایی است که باعث رقابت بین سازندگان تلفن همراه شده است، دوربین موبایل است. تولید کنندگان تلفن همراه سعی در ارائه گوشی های جدید با دوربین های قوی هستند زیرا این موضوع از اهمیت زیادی برای کاربران گوشی های هوشمند برخوردار است. اما این قطعه به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری می تواند دچار مشکل شود. این قطعه از حساسیت بالایی برخوردار است و ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شود. بنابراین نحوه تعمیر دوربین موبایل بسیار اهمیت دارد.

به عنوان مثال آسیب به لنز گوشی از مهمترین دلایل ایجاد اختلال در این قطعه می باشد. این قطعه بسیار آسیب پذیر می باشد و امکان ضربه و یا خش خوردن آن بسیار زیاد می باشد. آلودگی لنز و وجود لکه و گرد و خاک در لنز می تواند موجب کاهش کیفیت تصاویر ثبت شده شود. بنابراین باید به تمیزی لنز دوربین گوشی نیز توجه کنید. همچنین نفوذ مایعات به درون دوربین می تواند در عملکرد این قطعه مشکل ایجاد کند. فلش کردن گوشی های هوشمند نیز می تواند باعث ایجاد مشکل در دوربین گوشی شود. لذا در صورت انجام این کار، حتما این مورد را مد نظر داشته باشید.

تعمیر دوربین موبایل در آیفون کمک با استفاده از تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد. این تجهیزات از تجهیزات استاندارد تعمیر موبایل می باشد. بنابراین در صورت ایجاد مشکل در دوربین گوشی به مرکز تعمیر موبایل مراجعه کنید. عیب یابی دقیق گوشی شما توسط متخصصین ماهر کشور صورت خواهد گرفت.

سفارش آنلاین تعمیر دوربین موبایل
تعمیر سنسور اثر انگشت موبایل

از زمانی که پای سنسور اثر انگشت به گوشی‌های موبایل باز شده است دیگر نیازی نیست که رمز عبور مشخصی را وارد کنیم تا بتوانیم وارد گوشی موبایل خود شویم و از دردسرهای حفظ کردن رمز عبور و فراموش کردن آن نیز خلاص شده‌ایم؛ اکنون تنها کافیست که اثر انگشت خود را در تنظیمات گوشی هوشمند خود ذخیره کنیم تا هر بار به راحتی با قرار دادن انگشت خود بر روی سنسور اثر انگشت بر روی گوشی بتوانیم وارد آن شویم.

البته سنسور اثر انگشت در کنار تمامی خوبی‌هایی که دارد ممکن است گاهی اوقات هم با مشکل مواجه شده و به طور کامل از کار بیافتد اما جای نگرانی نیست چراکه برای رفع این مشکل نیز ترفندهای مختلفی از کاهش تعداد اثر انگشت‌های ذخیره شده روی گوشی گرفته تا تست حسگر اثر انگشت با برنامه و پاک کردن حافظه کش اندروید وجود دارد؛ اما درصورتی که هر یک از این راهکارها را امتحان کردید و باز هم نتوانستید که مشکل از کار افتادن سنسور اثر انگشت گوشی خود را برطرف کنید، بهتر است با ما در ارتباط باشید

سفارش آنلاین تعمیر سنسور اثر انگشت موبایل
تعویض باتری موبایل

اگر نشانه هایی از قبیل تخلیه سریع شارژ گوشی ، باد کردن باتری موبایل ، خیس شدن باتری گوشی ، شوک الکتریکی (کم و زیاد شدن ولتاژ برق) ، ایجاد مشکل در بورد گوشی در گوشی تلفن همراه خود حس می کنید همین حالا با کارشناسان آیفون کمک تماس بگیرید

فرایند تعویض باتری موبایل در گوشی های مختلف به مراتب مقداری با یک دیگر تفاوت دارند.

در گوشی های قدیمی تر به این شکل بود که کاربران با باز کردن قاب پشتی گوشی به راحتی میتوانستند باتری موبایل را تعویض کنند.

گوشی های امروزه قاب پشتی آن ها پرس شده است و برای جدا سازی آن باید مراحلی طی شود.

برای تعویض باتری موبایل به مراکز معتبر مراجعه کنید و یا این کار را به متخصصان آیفون کمک بسپارید . زیرا برای تعویض باتری موبایل نیاز به لوازم و تجهیزات به روز می باشد.

سفارش آنلاین تعویض باتری موبایل

عیب یابی موبایل

روند عیب یابی موبایل به این شکل است که پس از تماس با ما و یا ثبت درخواست کارشناسان مشکل گوشی خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و پس از تشخیص پیک آیفون کمک بصورت رایگان گوشی شما را تحویل گرفته و پس از بررسی های تخصصی بخش های سخت افزاری و نرم افزاری مختلف دستگاه توسط کارشناسان مجرب در کوتاه ترین زمان ایراد پیدا می شود، گاهی ایرادات گوشی نرم افزاری می باشد که با آپدیت سیستم عامل گوشی موبایل، ریست فکتوری تلفن همراه ، ویروس کشی ، اصلاح تنظیمات و … ایراد برطرف می شوند. گاهی هم قطعاتی از قبیل برد، باتری، ال سی دی، گلس، اسپیکر و … آسیب دیده اند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. در این صورت تیم فنی آیفون کمک ، قطعات معیوب را به تناسب شدت آسیب دیدگی، ترمیم یا تعویض می کنند. که قیل از این کار به شما اعلام هزینه می گردد و در صورت تایید گوشی شما در ۲۴ الی ۴۸ ساعت آماده و بصورت رایگان تحویل شما می گردد.

چرا آیفون کمک رو انتخاب کنیم ؟

در زمینه تعمیرات موبایل و تبلت بارها دیده شده که دستگاه کاربران توسط تعمیرکار غیرمتخصص مورد تعمیر قرار می گیرد که نه تنها مشکل موبایل برطرف نمی گردد بلکه موبایل با مشکلات متعدد دیگری هم روبرو می شود و یا پس از تعمیر و تحویل موبایل به کاربران هیچ تضمینی از سوی تعمیرکار داده نمی شود، به همین منظور آیفون کمک با استفاده از کارشناسان مجرب و به کار گیری از قطعات اصلی و دارای ضمانت ، اقدام به تعمیرات انواع گوشی موبایل می نماید که منجر به افزایش طول عمر موبایل می گردد و در انتها علاوه بر تضمین تعمیر و اصالت قطعات، مهلت تست چند روزه نیز در اختیار کاربر قرار می گیرد.

آیفون کمک سعی بر این دارد تعمیر موبایل شما را در سریعترین زمان ممکن از چند ساعت تا نهایتا ۴۸ ساعت به پایان رساند و تحویل دهد، اما مواردی مانند مشخص نبودن ایراد اصلی موبایل که مستلزم بررسی دقیق تمام قطعات است را باید در نظر گرفت. اما خدماتی مثل تعویض ال سی دی موبایل و یا تعویض گلس گوشی و مواردی از این قبیل در همان روز قابل انجام می باشد تا شما کمترین زمان در روند تعمیر موبایلتان را شاهد باشید. بطور کلی زمان تعمیرات  انجام می پذیرد.

مقالات تخصصی تعمیرات موبایل

آیفون کمک با راه اندازی بخش خبرنامه ، سعی در افزایش اطلاعات و به روز کردن دانسته های شما کاربران محترم دارد . کارشناسان آیفون کمک با تکیه بر دانش و مهارت خود به ارائه ی این اخبار به جهت بالابردن اطلاعات شما پرداخته اند.

آیفون کمک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تعمیرات تلفن همراه و گارانتی تعمیرات ، یکی از باسابقه ترین مراکز تعمیرات گوشی می باشد . این مرکز با بهره گیری از کارشناسان خبره و کاردان همواره در امر تعمیرات پیشرو بوده است .